KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8941002
nr 894 1002
Blandteknik
2 st. oidentifierad konstnär, kompositioner, signerade, motivet: 48x15
Utrop:
400 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 12 maj 2014
kl 18:02:34
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
400 kr
400 kr
500 kr
600 kr
900 kr
12 maj
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal